joomla templates top joomla templates template joomla

Obama: Nie jest tajemnicą, że ja i prezydent elekt różnimy się w sposób znaczący

US CBS/x-news włącz . Opublikowano w Polityka międzynarodowa

Prezydent Barack Obama na specjalnej konferencji prasowej pogratulował Donaldowi Trumpowi zwycięstwa w wyborach prezydenckich w USA. Jak poinformował, jeszcze w wyborczą noc odbył z nim rozmowę telefoniczną, w trakcie której zaprosił go do Białego Domu na czwartek (10.11), by porozmawiać o przekazaniu władzy. 

W Pensylwanii maszyny nie pozwalały głosować na Trumpa

STORYFUL/x-news włącz . Opublikowano w Polityka międzynarodowa

W Pensylwanii wyborcy zgłaszali, że nie mogli poprawnie oddać głosu na kandydata Partii Republikańskiej. Maszyny służące do głosowania rejestrowały głos oddany na Donalda Trumpa jako głos na Hillary Clinton. 

Hillary Clinton już zagłosowała. Przed lokalem czekały na nią tłumy zwolenników

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Polityka międzynarodowa

Kandydatka demokratów na prezydenta Stanów Zjednoczonych już oddała swój głos. Hillary Clinton do lokalu wyborczego w Chappaqua przybyła w towarzystwie męża Billa Clintona, byłego prezydenta. Przed budynkiem czekały na nią tłumy zwolenników, które przywitały Clinton brawami. 

Hillary Clinton po wyborczej porażce: To boli i będzie bolało jeszcze długo

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Polityka międzynarodowa

- Ciągle wierzę w Amerykę i zawszę będę. Jeśli czujecie to samo, to musicie zaakceptować wynik wyborów i patrzeć w przyszłość. Donald Trump będzie naszym prezydentem - powiedziała Hillary Clinton. Było to pierwsze wystąpienie kandydatki demokratów po tym, jak rano ogłoszono, że 45. prezydentem USA zostanie Donald Trump. 

Clinton załamana nie przemówi, szef sztabu poprosił zwolenników o rozejście się do domów

RUPTLY/x-news włącz . Opublikowano w Polityka międzynarodowa

Według amerykańskich mediów, Hillary Clinton nie przemówi dziś do swoich zwolenników zgromadzonych w centrum konferencyjnym Jacoba K. Javitsa w Nowym Jorku. - Wciąż liczymy głosy, liczy się każdy. W niektórych stanach jest za wcześnie, by ogłosić zwycięzcę, więc dziś nic już nie powiemy - stwierdził szef kampanii Clinton John Podesta.

"Fuck you!" Złość i łzy w sztabie wyborczym Clinton. Trump zapewnił sobie 245 głosów elektorskich, a Clinton 209.

US CBS/x-news włącz . Opublikowano w Polityka międzynarodowa

Według sondaży wyborczych z około godziny 6 rano polskiego czasu, Hillary Clinton przegrywa z Donaldem Trumpem. Wielu zwolenników kandydatki Partii Demokratycznej na prezydenta USA, zgromadzonych w jej sztabie w Nowym Jorku, nie kryje łez i złości. Sondaże wskazują, że Trump zapewnił sobie 245 głosów elektorskich, a Clinton 209.

"Trudna decyzja". Donald Trump oddał głos na Manhattanie

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Polityka międzynarodowa

Donald Trump w towarzystwie żony Melanii głosował w lokalu wyborczym na Manhattanie w Nowym Jorku. - Trudna decyzja - zażartował kandydat Republikanów po oddaniu głosu. Oczy całego świata skierowane są na Stany Zjednoczone, gdzie właśnie trwają wybory prezydenckie. Kandydatka Demokratów Hillary Clinton głosowała kilka godzin wcześniej w miejscowości Chappaqua w stanie Nowy Jork.