joomla templates top joomla templates template joomla

Demonstracja poparcia dla prezydenta Erdogana na pl. Taksim w Stambule. Powieszono kukłę Fethullaha Gulena

RUPTLY/x-news włącz . Opublikowano w Polityka międzynarodowa

Kilkanaście tysięcy osób zgromadziło się na placu Taksim w Stambule, aby wyrazić swoje poparcie dla prezydenta Erdogana i zaprotestować przeciwko niedawnej próbie wojskowego przewrotu. Uczestnicy skandowali prorządowe hasła i powiesili kukłę imama Fethullaha Gulena, którego prezydent Turcji od początku oskarżał o wywołanie próby przewrotu wojskowego.

Atak nożownika na pasażerów pociągu. Cztery osoby ciężko ranne

RUPTLY/x-news włącz . Opublikowano w Wiadomości zagraniczne

Niemcy. 17-letni Afgańczyk nożem i toporem zaatakował pasażerów pociągu niedaleko Wuerzburga w Bawarii. Cztery osoby zostały ciężko ranne, jedna lekko. Napastnik został zastrzelony przez policję. Do ataku doszło w nocy. Składem podróżowało już niewielu osób. 

Wielotysięczny wiec poparcia dla prezydenta Erdogana

TR NTV/x-news włącz . Opublikowano w Wiadomości zagraniczne

Tysiące ludzi demonstrowało w Stambule swoje poparcie dla prezydenta Recepa Tayyipa Erdogana. Uczestnicy wiecu zgromadzeni na placu Taksim trzymali w rękach flagi i skandowali nazwisko tureckiego prezydenta. Mówili, że nie opuszczą ulic, dopóki nie poproszą ich o to władze. 

Fałszywy alarm w Brukseli. "Człowiek z kablami" okazał się studentem

BE VTM/x-news włącz . Opublikowano w Wiadomości zagraniczne

Policjanci w Brukseli zostali wezwani do mężczyzny, który pomimo upału szedł ulicami w długim zimowym płaszczu. Spod jego ubrania wystawać miały kable. Podejrzany został otoczony przez funkcjonariuszy. Akcję zakończono po kilku godzinach. 

Odpadki i przekleństwa. Śmietnik w miejscu śmierci terrorysty z Nicei

RUPTLY/x-news włącz . Opublikowano w Wiadomości zagraniczne

Ludzie spacerujący po promenadzie w Nicei urządzili śmietnik w miejscu, gdzie zabito sprawcę czwartkowego (14.07) ataku. Dając upust swoim emocjom, rzucają tam odpadki, kamienie i kartki z przekleństwami.