joomla templates top joomla templates template joomla

"Zaczyna się złoty okres relacji Wlk. Brytanii z Chinami".

CNN Newsource/x-news włącz . Opublikowano w Gospodarka międzynarodowa

Prezydent Chin Xi Jinping na koniec swojej wizyty w Wielkiej Brytanii spotkał się z premierem Davidem Cameronem. - Ta wizyta to początek nowej ery, którą można by nazwać złotym okresem w relacjach między Wielką Brytanią a Chinami - stwierdził szef brytyjskiego rządu. Jak dodał Cameron, te kraje łączą ścisłe powiązania ekonomiczne, relacje między narodami oraz związki handlowe.

Wystawa "Freedom Express" w Brukseli

msz.gov.pl włącz . Opublikowano w Gospodarka międzynarodowa

Podróżującą wystawę „Drogi do przełomu. Europa Środkowo-Wschodnia 1939-1989” można do 22 listopada oglądać w Brukseli, przed Parlamentem Europejskim. Ekspozycja to część kampanii społeczno-edukacyjnej „Freedom Express”.

50 miliardów dolarów

bankier.pl włącz . Opublikowano w Gospodarka międzynarodowa

alt50 miliardów dolarów - tyle może kosztować Sandy Straty wyrządzone przez huragan Sandy mogą sięgnąć 50 miliardów dolarów - tak wynika z najnowszych szacunków. Firmy ubezpieczeniowe oceniają, że suma odszkodowań wyniesie od 10 do 20 miliardów.

Trzy ofiary

bankier.pl włącz . Opublikowano w Gospodarka międzynarodowa

Trzy ofiary muzycznej imprezy w Hiszpanii Tragedia podczas Halloween w Madrycie. 3 młode dziewczyny zginęły stratowane przez tłum a dwie są w krytycznym stanie. Do tragedii doszło na Thriller Music Park - myzycznej imprezie w której uczestniczyło 10 tys.osób.

Fiat nie zamknie fabryk

bankier.pl włącz . Opublikowano w Gospodarka międzynarodowa

altFiat nie zamknie fabryk we Włoszech Fiat nie zamknie żadnej ze swoich fabryk we Włoszech. Kierownictwo turyńskiego koncernu potwierdziło to w dniu ogłoszenia bilansu za ostatni kwartał i minionych dziewięć miesięcy tego roku, który nie jest pomyślny.

Sposób liczenia głosów

bankier.pl włącz . Opublikowano w Gospodarka międzynarodowa

Sposób liczenia głosów na Ukrainie budzi niepokój Proces podliczania głosów i podejście do skarg wyborczych przez ukraińskie władze, będą kluczowe dla oceny przebiegu wyborów parlamentarnych w tym kraju

Apple, Microsoft, a teraz Google.

bankier.pl włącz . Opublikowano w Gospodarka międzynarodowa

altApple, Microsoft, a teraz Google. Trwa sezon na nowości Google jest kolejnym gigantem branży elektronicznej, który na październik zaplanował premierę nowych urządzeń. Już w najbliższy poniedziałek poznamy nowe smartfony i tablety rodem z Moutain View. Internauci spekulują także o premierze kolejnej wersji systemu Android.