joomla templates top joomla templates template joomla

Irlandia - dlaczego tu jestem - gwoli wyjasnienia

Irlandia oczami Polki ; www.eioba.pl włącz . Opublikowano w Unia Europejska

Nie jestem z tych, ktorzy odmawiali sobie jeansow, bo nie bylo pieniedzy. Nie jestem z tych, ktorych rodzice z utesknieniem wpatrywali sie w kaledarz czakajac na 1/10 kazdego miesiaca. Nie jestem z tych, ktorych nie stac bylo nigdy na kupienie pizzy na obiad. Kiedy bylam jeszcze w liceum nigdy nie bilam piwa o polke nizej niz Pilsner Urquell.

Komisja Europejska szuka 5 900 ochotników z Polski

Agnieszka Tomeczek włącz . Opublikowano w Unia Europejska

altKomisja Europejska szuka 5 900 ochotników z Polski do pomiaru przepływności transmisji danych w sieciach szerokopasmowych Warszawa, grudzień 2011: Badanie obejmie 27 krajów UE oraz Islandię, Norwegię i Chorwację. Wyniki umożliwią Komisji Europejskiej skierowanie środków na inwestycje w sieci szerokopasmowe o dużej przepływności, realizowane w ramach Agendy Cyfrowej.

Ryszard Matuszewski - Więzień Sumienia RP

malgorzata kowalczyk ; www.eioba.pl włącz . Opublikowano w Unia Europejska

Jakżeż trudno jest uwierzyć w to, że w kraju, w którym tyle opowiada się o demokracji i poszanowaniu praw człowieka, o miłości bliźniego i tolerancji (co teoretycznie, jak głosi religia katolicka, jest podstawą moralności ok. 95% społeczeństwa) więzi się kogoś miesiącami za to, że posiada inną wiarę, inne poglądy i mało tego, ma śmiałość głosić je publicznie.