joomla templates top joomla templates template joomla

"Dyskusja z Timmermansem jest na żenującym poziomie. Może mieć problem ze sprawowaniem urzędu, ze względu na absolutną nienawiść w stosunku do Polski, Węgier, a także innych krajów" - mówi Patryk Jaki

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Wiadomości zagraniczne

W Parlamencie Europejskim na posiedzeniu komisji wolności obywatelskich i sprawiedliwości oraz komisji prawnej odbyła się debata na temat praworządności, w której udział wziął wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Frans Timmermans.
 
 
W czasie debaty doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy wiceprzewodniczącym a polskimi deputowanymi Beatą Kempą i Patrykiem Jakim.
 
- Porównanie polskich rządów do rządów nazistowskich - no to po prostu ręce opadają. Merytorycznie dyskusja z Panem Timmermansem jest na żenującym poziomie – stwierdził Patryk Jaki, eurodeputowany PiS.
 
 
- P. Timmermans może mieć problem ze sprawowaniem urzędu, ze względu na absolutną nienawiść w stosunku do Polski, Węgier, a także innych krajów, które wychodzą tak jak dzisiaj powiedziałam z komunizmu. Powiedziałam jasno, przeżyliśmy już wielu komisarzy w tym również sowieckich, przeżyjemy Pana Timmermansa – powiedziała po posiedzeniu komisji Beata Kempa.